TREK parada rodzinna – przyjedź i zgarnij rower wart 3000 zł

trek-fb-poziom-8028dc7

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w TREK Paradzie Rodzinnej, która odbędzie się w niedzielę, 7-go kwietnia o godz. 12.00. Nagrodą główną, losowaną wśród uczestników z elementem konkursu będzie rower marki Trek o wartości 3.000,00 zł. Nagrodami dodatkowymi dwie MIO CYCLO nawigacje o wartosci 950 zł każda. Paradę poprowadzi Irek Bieleninik, a po zakończeniu każdy młody uczestnik skorzysta z poczęstunku od firm Carrefour i Haribo.

Trasa poprowadzi najpierw przez płytę stadionu PGE Narodowego, wokół strefy testowej „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” oraz miasteczka „Wyścigu po zdrowie” Lang Team, następnie wokół całego stadionu na długosci ok. 2 km. Tempo przejazdu będzie dostosowane do najmłodszych jej uczestników. Do udziału w paradzie zaproszone są bezpłatnie całe rowerowe rodziny, na dowolnych rowerach.W paradzie weźmie udział wielu znanych rowerzystów i kolarzy, będzie więc okazja do zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Po zakończeniu parady odbędzie się losowanie nagród z elementami łatwego konkursu.

Zbiórka parady w niedzielę, 7- go kwietnia o godz. 12.00 na terenie zewnętrznym stadionu PGE Narodowego, na wysokości bramy nr 4, od strony Wisły.

Po zakończeniu parady zapraszamy do odwiedzenia „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” gdzie czeka mnóstwo atrakcji opisanych w rubryce PROGRAM. Bilety na BIKE EXPO są do nabycia w kasach przed wejściem lub online.

Dozorowany parking rowerowy będzie się znajdował na terenie stadionu PGE Narodowego, przy bramie nr 5 od strony Wisły.

Parking samochodowy podziemny, płatny 12 zł za pierwsze dwie godziny oraz 3 zł za każdą kolejną godzinę znajduje się pod stadionem – wjazd bramą nr 6, od strony Wisły.

ZAPRASZAMY

Share This Post

More To Explore