dla wystawców

najnowsze informacje

24-26 września 2020 - BIELSKO-BIAŁA/SZYNDZIELNIA
marzec/kwiecień 2021 - WARSZAWA/PGE NARODOWY

Zapraszamy do udziału w B2B+B2C “BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy" Bielsko-Biała/Szyndzielnia, w dniach 24-26 września 2020

COVID -19 przewrócił sezon targów i zawodów do góry nogami. Dlatego uważamy że wyjątkowo ważne będzie spotkanie branżowe i omówienie nowej strategii na kolejne lata nowej normalności. Jednocześnie będzie to jedyna okazja do spotkania się z Klientami końcowymi w tym roku. Przygotowaliśmy ekonomiczne rozwiązanie łączące 1,5 dnia dla B2B i 1,5 dnia dla B2C , aby w rowerowej stolicy południa Polski pokazać i testować nowości wielu producentów w naturalnych warunkach. Gwarantujemy szeroką i skuteczną kampanię reklamową w mediach, dzięki której docieramy do Twojej grupy docelowej. “BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” odwiedzają realni Klienci Twojej firmy. Zarejestruj się już dziś jako wystawca i zdobądź szansę na pokazanie Twojej marki na światowej klasy wydarzeniu.

zobacz film z ostatniej edycji

4-1b94d97

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Skontaktujemy się z tobą

Zapraszamy do udziału w IV edycji “BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” 2021 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Tylko u nas masz szansę zaprezentować swoją firmę związaną ze sprzętem i turystyką rowerową dla klienta końcowego oraz utrwalić kontakty branżowe na starcie nowego sezonu. Zgłoś udział w czwartej edycji “BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, która odbędzie się w marcu lub na początku kwietnia 2021 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie jako wystawca i poznaj łatwą drogę do zdobycia wielu nowych klientów.  Oferujemy elegancką powierzchnię wystawienniczą Biznes Klubu i SMC strefy VIP stadionu oraz zadaszoną płytę PGE Narodowego do testów Twojego sprzętu dla szerokiej publiczności. Jesteśmy otwarci na przygotowanie niestandardowej formy udziału, ciekawej powierzchni oraz jej zabudowy na specjalne potrzeby Wystawcy. Gwarantujemy szeroką i skuteczną kampanię reklamową w mediach, dzięki której docieramy do Twojej grupy docelowej. “BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” odwiedzają realni Klienci Twojej firmy.

Zarejestruj się już dziś jako wystawca i zdobądź szansę na pokazanie Twojej marki na światowej klasy wydarzeniu.

zobacz film z ostatniej edycji

4-1b94d97

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Skontaktujemy się z tobą