program i atrakcje

PGE NARODOWY, kwiecień 2020

6 kwietnia / sobota

9:00 - 18:00 PŁYTA STADIONU

NARODOWY TEST ROWEROWY/Tour de Pologne Show

Testy rowerów, Wyścig po zdrowie, Zawody mikro kolarzy,
Muzeum Tour de Pologne

9:00 - 18:00 PŁYTA STADIONU

9:00 - 14:00 PŁYTA STADIONU

STRIDER ADVENTURE ZONE

Strefa rowerowych przygód dla dzieci

9:00 - 14:00 PŁYTA STADIONU

9:00 - 18:00 PGE Narodowy P0 i P -1

BIKE EXPO 2019

Wystawa sprzętu i akcesoriów rowerowych

9:00 - 18:00 PGE Narodowy P0 i P -1

9:00 PŁYTA STADIONU

Valerjan Romanovski

Rozpoczęcie ustanowienia rekordu Guinessa

9:00 PŁYTA STADIONU

9:30 Strefa spotkań P 0

Kasia Solus Miśkowicz/Marek Konwa

Spotkanie o kolarstwie górskim i przełajowym prowadzi Irek Bieleninik

9:30 Strefa spotkań P 0

10:00 Sala kinowa P -1

LANG TEAM/Tour de Pologne/BIKE EXPO

„Wyścig po zdrowie” – konferencja prasowa otwarta dla publiczności
z udziałem Czesława Langa

10:00 Sala kinowa P -1

10:30 Strefa spotkań P 0

Krystyn Lipiarski/Wertykal mam świetną pozycję

Rower triathlonowy bez tajemnic

10:30 Strefa spotkań P 0

11:00 Sala kinowa P -1

DECATHLON Polska

Nowe marki rowerowe – konferencja prasowa otwarta dla publiczności

11:00 Sala kinowa P -1

11:30 Strefa spotkań P 0

Aleksander Gręda/Łukasz Momot/Skleprowerowy.pl TEAM

Cape Epic 2019 – zobacz wyścig od środka

11:30 Strefa spotkań P 0

12:00 Sala kinowa P -1

Przemysław Niemiec/TURdeTUR

Spotkanie z publicznością prowadzi Adam Probosz

12:00 Sala kinowa P -1

12:30 Strefa spotkań P 0

Ministra Kolarstwa i Król Rowerów/AIRBIKE

Jak zacząć romans z szosą?

12:30 Strefa spotkań P 0

13:00 Sala kinowa P -1

Dawid i Szymon Godziek/NS BIKES/BIKE BOARD

Spotkanie z mediami i publicznością prowadzi Miłosz Kędracki

13:00 Sala kinowa P -1

13:30 Strefa spotkań P 0

Dariusz Kołakowski/Twój Trener Sportowy

Badania wydolnościowe – dla kogo i po co?

13:30 Strefa spotkań P 0

14:00 - 18:00 PŁYTA STADIONU

STRIDER RACING – BIKE EXPO NTR SERIES

Wyścigi na rowerkach biegowych dla dzieci w wieku 2-5 lat

14:00 - 18:00 PŁYTA STADIONU

14:00 Sala kinowa P -1

Czesław Lang/Henryk Charucki/Jan Faltyn

Koledzy o Ryszardzie Szurkowskim – prowadzi Sebastian Parfjanowicz

14:00 Sala kinowa P -1

14:30 Strefa spotkań P 0

TRI w kolorze blond/Filip Szołowski LABO SPORT

Spotkanie dla triathlonistów prowadzi Kamil Gapiński

14:30 Strefa spotkań P 0

15:00 Sala kinowa P -1

Dariusz Baranowski/Tomasz Jaroński/Adam Probosz

Komentatorów EUROSPORT-u spotkanie na żywo

15:00 Sala kinowa P -1

15:30 Strefa spotkań P 0

Ireneusz Miśkowiec/Veloprofit

Rowery elektryczne bez tajemnic

15:30 Strefa spotkań P 0

16:00 Sala kinowa P -1

Anna Rząsowska MovEat/Monika Jessica Nowak/Zuzia Wilk Konsysensja

Kobiety w rowerowym i kolarskim świecie
prowadzą Monika i Adam Probosz

16:00 Sala kinowa P -1

16:30 Strefa spotkań P 0

Jakub Rybicki/Stories told with vision

Grenlandia na rowerze

16:30 Strefa spotkań P 0

17:00 Sala kinowa P -1

Krzystof Jędrzejczyk/STYLÓWA PRO/SIGR

Ubierz się mądrze i modnie na rower

17:00 Sala kinowa P -1

18:00 Sala kinowa P -1

Arkadiusz Walus/Maciej Walus

Spotkanie Wystawców BIKE EXPO

18:00 Sala kinowa P -1

7 kwietnia / niedziela

9:00 - 17:00 PŁYTA STADIONU

NARODOWY TEST ROWEROWY/Tour de Pologne Show

Testy rowerów, Wyścig po zdrowie, Zawody mikro kolarzy, Muzeum Tour de Pologne

9:00 - 17:00 PŁYTA STADIONU

9:00 - 17:00 PGE Narodowy P0 i P -1

BIKE EXPO

Wystawa sprzętu i akcesoriów rowerowych

9:00 - 17:00 PGE Narodowy P0 i P -1

9:00 - 12:00 Płyta stadionu

STRIDER ADVENTURE ZONE

Strefa rowerowych przygód dla dzieci

9:00 - 12:00 Płyta stadionu

10:00 - 13:00 Tereny zewnętrzne

Igor Tracz/KROSS

Pokazy BIKEJORINGU na dawnym boisku treningowym

10:00 - 13:00 Tereny zewnętrzne

10:00 Sala kinowa P -1

Valerjan Romanovski/Kamil Gol/Małgorzata Pawlaczek

Konferencja DKMS po próbie ustanowienia rekordu Guinessa – spotkanie z publicznością

10:00 Sala kinowa P -1

10:30 Strefa spotkań P 0

Natalia Budner/Jan Kiliński/Piotr Krajewski/Dirt It More

Jak zacząć przygodę z grawitacją rowerową
– enduro, pumptrack, bikepark

10:30 Strefa spotkań P 0

11:00 Sala kinowa P -1

Mateusz Rudyk/Adrian Tekliński

Mistrzostwa Świata w kolarstwie torowym 2019 – prowadzi Mariusz Czykier

11:00 Sala kinowa P -1

11:30 Strefa spotkań P 0

Ania Sadowska/Bartosz Giemza

Sukces zaczyna się w głowie, czyli MTB bez tajemnic

11:30 Strefa spotkań P 0

12:00 Tereny zewnętrzne

TREK PARADA RODZINNA/Irek Bieleninik

Rowerowa parada rodzinna wokół stadionu PGE Narodowego

12:00 Tereny zewnętrzne

12:00 Sala kinowa P -1

Mamba On Bike

Czarna na czarnym lądzie, czyli góry Atlas na rowerze

12:00 Sala kinowa P -1

12:30 - 16:30 Płyta stadionu

STRIDER RACING – BIKE EXPO NTR SERIES

Wyścigi na rowerkach biegowych dla dzieci w wieku 2-5 lat

12:30 - 16:30 Płyta stadionu

12:30 Strefa spotkań P 0

SzosoMonia i Iza Strulak/TokyoExpress:

Tańcząc w ciemnościach, czyli tandem na torze – prowadzi Marek Bala

12:30 Strefa spotkań P 0

13:00 Sala kinowa P -1

Czesław Lang/Dariusz Maląg

Historia Tour de Pologne i nie tylko

13:00 Sala kinowa P -1

13:30 Strefa spotkań P 0

Katarzyna Mordyl – ORTOPEDIKA/Miłosz Sowiński

Epidemiologia kontuzji w triathlonie

13:30 Strefa spotkań P 0

14:00 Sala kinowa P -1

Igor Tracz/KROSS

7-krotny Mistrz Świata Bikejoringu i Jego psy – spotkanie z publicznością

14:00 Sala kinowa P -1

14:30 Strefa spotkań P 0

Marek Tokarewicz

Hulajnogi elektryczne – szansa, czy zagrożenie?

14:30 Strefa spotkań P 0

15:00 Sala kinowa P -1

Król Rowerów/Mariusz Czykier

Pasje odkrywane na nowo. Po czterdziestce

15:00 Sala kinowa P -1

15:30 Strefa spotkań P 0

Aga Patoka

Jak zaszczepić rowerową pasję od dziecka

15:30 Strefa spotkań P 0