Przyjdź na BIKE EXPO i wygraj rower Merida o wartości 3200 zł

foto-konkurs-merida-1449b24

Przyjdź na „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019” i wygraj rower Merida Crossway 300 o wartości około 3200 pln!

Jak wygrać rower?

Wystarczy odwiedzić nasze Wydarzenie i odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak uatrakcyjniłbyś/uatrakcyjniłabyś przyszłoroczną edycję BIKE EXPO 2020? Formularze konkursowe będzie można wypełniać przy wyjściu na płytę stadionu PGE Narodowego z poziomu minus dwa Wydarzenia. Jury wybierze najciekawszą odpowiedź, jej autor odbierze nagrodę, a my dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłym roku zrealizować pomysł Zwycięzcy! Pełny regulamin konkursu będzie znajdować się na formularzu konkursowym.

Trzecia edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” to wystawa oraz testy rowerów i akcesoriów, parada rodzinna, mistrzowie i gwiazdy kolarstwa, próba ustanowienia rekordu Guinessa, premiera „Wyścigu po zdrowie” Lang Team, zawody dla najmłodszych, pokazy bikejoringu oraz 30 spotkań z 60-cioma sportowcami i specjalistami, które poprowadzą znani i uwielbiani dziennikarze. To wszystko już w pierwszy kwietniowy weekend w Warszawie.

Trzecia edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” odbędzie się w dniach 6 -7 kwietnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Oto program tegorocznych niespodzianek. Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników. W tym roku ekspozycja znajdzie się już na dwóch piętrach stref ekspozycyjnych stadionu. Dodatkowo powstały wyraźne strefy, np. rowerów szosowych, rowerów dziecięcych, strefa turystyczna oraz akcesoriów, w tym elektroniki dla rowerzystów. Zaprezentuje się ponad stu producentów z całego świata.

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. Tegoroczną nowością będzie podjazd i zjazd na torze dla rowerów elektrycznych. Główną zaletą e-bików jest łatwość pokonywania podjazdów i testujący muszą mieć możliwość sprawdzenia tej funkcji. Płyta PGE Narodowego jest doskonała do bezpiecznego testowania rowerów, ponieważ dach zabezpiecza nas przed kaprysami pogody. Wymaga jednak zbudowania toru testowego MTB, który wraz z pumptrackiem przygotuje i obsłuży BIKE PARK KASINA. Nie zabraknie toru dla fanów rowerów szosowych i gravelowych.

Parada rodzinna odbędzie się w niedzielę, 7-go kwietnia o godz. 12.00. Nagrodą główną losowaną wśród uczestników z elementem konkursu będzie rower marki Trek o wartości 3.000,00 zł, a nagrodami dodatkowymi dwie MIO CYCLO nawigacje. Paradę poprowadzi Irek Bieleninik, a trasa przebiegać będzie przez płytę PGE Narodowego i następnie wokół całego stadionu na trasie ok. 2 km. Do udziału w paradzie zaproszone są bezpłatnie całe rowerowe rodziny.

Premiera roadshow Lang Team „Wyścig po zdrowie”. Wielki piknik na płycie PGE Narodowego, z atrakcjami dla dzieci i całych rodzin, ale też, dla fanów kolarstwa. Mobilne Muzeum Tour de Pologne, zawody na trenażerach, badania stanu zdrowia, promocja zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, a instruktorzy Polskiego Czerwonego Krzyża będą uczyć zasad udzielana pierwszej pomocy.

Prawdziwe zawody sportowe dla najmłodszych – STRIDER RACING – BIKE EXPO NTR 2019 SERIES. To wyścigi na rowerkach biegowych dla dzieci w wieku 2-5 lat. Odbędą się zarówno w sobotę, jak i niedzielę na płycie stadionu. Każde dziecko otrzyma dyplom, a zwycięzcy kategorii medale wręczane na scenie Tour de Pologne. Poza godzinami zawodów czynna będzie STRIDER ADVENTURE ZONE.

Próba ustanowienia rekordu Guinessa. Valerjan Romanovski, kolarz ekstremalny, ambasador fundacji DKMS dwukrotny rekordzista, podejmie próbę ustanowienia rekordu wielogodzinnej jazdy na rowerze w temperaturze minus 100 stopni Celsjusza! Rekord ustanowi w sobotę, w specjalnej krio komorze, a o wszystkim opowie w niedzielę rano o godz. 10.00 w stadionowej sali kinowej.

Pokazy bikejoringu w wykonaniu 7-krotnego Mistrza Świata, Igora Tracza. Bikejoring jest połączeniem kolarza górskiego wspomaganego przez psa zaprzęgowego, a dystanse są krótkie, sprinterskie, około 6km, Prędkości dochodzą do 50km/h. Tym razem Igor, Jego adepci i Jego ukochane psy pokażą na boisku treingowym PGE Narodowego, jak bikejoring wygląda na żywo. W niedzielę, 7-go kwietnia od 10 do 13 –tej.

Sześćdziesięciu gości specjalnych! 22 spotkania z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Tym razem odbędą się w stadionowej sali konferencyjno – kinowej oraz strefie spotkań w Biznes Klubie. Przez całe dwa dni, po 45 minut każde. Goście specjalni BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019:

– Czesław Lang, polski kolarz torowy i szosowy, wicemistrz olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata. Po zakończeniu kariery sportowej działacz sportowy oraz organizator Tour de Pologne UCI World Tour, Tour de Pologne Amatorów

– Dawid Godziek jako pierwszy wykonał ewolucję na rowerze górskim, która od dawna była marzeniem zawodników z całego świata. Polak zrobił poczwórnego tailwhipa, a o jego wyczynie informowało nawet BBC. Jest najbardziej utytułowanym polskim zawodnikiem freestyle BMX.

– Szymon Godziek, straszy o rok brat Dawida, to najbardziej rozpoznawalny polski zawodnik MTB i jeden z najbardziej rozpoznawalnych riderów w Europie. „Szamana” kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści kolarstwa grawitacyjnego w Polsce, ale również fani tego sportu z całego świata.

– Przemysław Niemiec, zawodowy kolarz szosowy, olimpijczyk, wieloletni zawodnik drużyny UCI WorldTeams UAE Team Emirates. Pierwszy polski zwycięzca etapu Vuelta a España. Na rowerze przejechał ponad 600 tysięcy kilometrów.

– Mateusz Rudyk, kolarz torowy, drugi vice mistrz świata w sprincie indywidualnym, zdobytym podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Pruszkowie.

– Adrian Tekliński, kolarz torowy i szosowy, mistrz świata w scratchu (2017), medalista mistrzostw Europy w scratchu (2015, 2016), wielokrotny mistrz Polski. – Henryk Charucki, polski kolarz szosowy, zwycięzca Tour de Pologne 1979

– Filip Szołowski, triathlonista, zdobywca 53 medali w mistrzostwach Polski dla Akweduktu, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w Triathlonie i Duathlonie

– Dariusz Baranowski, Mariusz Czykier, Kamil Gapiński, Tomasz Jaroński, Adam Probosz. Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalni i niesamowici dziennikarze, komentatorzy kolarstwa w EUROSPORCIE. Teraz będzie okazja ich poznać bez pośrednictwa telewizora. Spotkanie z publicznością poprowadzą… osobiście

– Ponadto wystąpią: Irek Bieleninik, Bartosz Giemza, Kamil Gol, Aleksander Gręda, Jan Faltyn, Krzysztof Jędrzejczyk, Jan Kiliński, Marek Konwa, Piotr Krajewski, Monika Nowak, Dariusz Kołakowski, Konsysensja, Król Rowerów, Krystyn Lipierski, Mamba On Bike, Dariusz Maląg, Ministra Kolarstwa, Ireneusz Miśkowiec, Łukasz Momot, Sebastian Parfjanowicz, Aga Patoka, Małgorzata Pawlaczyk, Monika Probosz, Jakub Rybicki, Anna Rząsowska MovEat, Ania Sadowska, Kasia Solus Miśkowicz, Iza Strulak, SzosoMonia, Marek Tokarewicz, Tri w kolorze blond…

Share This Post

More To Explore