Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023

grafika na monitory Narodowy

Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023

 

 

Sukces ubiegłorocznej edycji BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy, odwiedzonej przez blisko 8000 gości, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ale – jak w kolarskim peletonie – traktujemy go jak wygrany etap.

 

Przed nami kolejny, z jeszcze większą liczbą wystawców, gości, rowerowych marek i atrakcji, dostępnych na terenie stadionu PGE Narodowego.

 

Czesław Lang, Maja Włoszczowska, Łukasz Owsian, Adrian Kostera, Adam Probosz oraz wiele innych znanych i lubianych postaci związanych ze sportami rowerowymi, to zaledwie początek zapowiedzi tego, co czeka odwiedzających 1 i 2 kwietnia 2023 roku.

 

Swoją ofertę zaprezentuje 35 marek produkujących rowery: od miejskich, przez szosowe, po bijące rekordy zainteresowania i sprzedaży „elektryki” i tzw. rowery cargo, cieszące się w Polsce coraz większą popularnością. Niektóre z nich będzie można przetestować na specjalnych torach, podjeździe i pumptracku, zorganizowanych przed wejściem na targi i PGE Narodowy od strony Wisły.

 

Swoje nowości zaprezentuje również prawie 60 producentów sprzętu i akcesoriów rowerowych, organizatorzy rowerowych wypraw, wyścigów, wydawców rowerowej prasy.

 

Ale BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to nie tylko targi i okazja do atrakcyjnych zakupów.

 

BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to przede wszystkim miejsce spotkań, rozmów o kolarstwie, dobrych wspomnień i snucia planów na wspaniałą rowerową przyszłość.

 

Już dzisiaj dziękujemy wszystkim odwiedzającym, naszym gościom specjalnym i wystawcom. I zapraszamy kolejnych, bo kolarstwo – w każdej jego odmianie – jest dla wszystkich.

 

Szczególnie dziękujemy partnerom BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023:

Tour de Pologne – partnerowi głównemu

Decathlon Polska – partnerowi sportowemu

BAFANG Electric – partnerowi technologicznemu

 

Spotkajmy się na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023

 

Share This Post

More To Explore