V edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” już 1-2 kwietnia 2023 na PGE Narodowym!

BikeExpo.pl

Piąta edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” odbędzie się już w dniach 1-2 kwietnia 2023 roku na PGE Narodowym. I to nie jest Prima Aprilis!

Na dwóch piętrach stadionowej strefy biznes będzie czekać na Was ponad siedemdziesięciu Wystawców prezentujących blisko sto rowerowych marek! Listę Wystawców oraz Program ogłosimy już lada moment.

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” to największe targi i testy rowerowe w Polsce. Na początku kwietnia, na starcie sezonu rowerowego zobaczycie wystawę najnowszych modeli rowerów i akcesoriów, dla każdego rowerzysty – od amatora po zawodowca. Niektóre z nich będzie można na miejscu kupić i to w atrakcyjnych ofertach

Będzie można przetestować i porównać rowery szosowe, MTB i elektryczne na specjalnie przygotowanych torach. To jedyny tak duży test rowerów w Europie.

Na BIKE EXPO spotkasz również kolarzy, zawodników, najlepszych sportowców i profesjonalistów. To ogromna dawka emocji, wiedzy i okazja do zdobycia autografów. Ponownie odwiedzą nas Mistrzowie Olimpijscy, Mistrzowie Polski, znani influencerzy.

Nie zabraknie również prezentacji Tour de Pologne oraz Tour de Pologne Amatorów, a na miejscu będziecie mogli się zapisać na różne wyścigi szosowe i gravelowe, czy MTB. Do tego moc dodatkowych atrakcji. Nie może Was tu zabraknąć!

Pamiętaj, że  kupując bilet przez internet oszczędzasz czas w kolejka na miejscu i od razu wchodzisz w rowerowy świat!

Share This Post

More To Explore