BIKE EXPO 2024 – wracamy na zadaszoną płytę PGE Narodowego

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2024

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” już w dniach 6-7 kwietnia  2024 roku powróci na zadaszoną płytę PGE Narodowego, dzięki czemu będziecie mogli testować i porównywać setki rowerów niezależnie od warunków pogodowych.

BikeExpo.pl stało się największą imprezą tego rodzaju w Polsce, a Narodowy Test Rowerowy ma skalę europejską i nadal prężnie się rozwija, promując zdrowie, poprzez uprawianie sportu oraz szeroko pojętą eko komunikację.

Część wystawiennicza i spotkania z gwiazdami sportu odbywać się będą już na dwóch lub trzech poziomach, a testy podobnie jak w latach 2018 – 2019 na zadaszonej płycie boiska. Zyskują tam zupełnie inny wymiar, niż na otwartej powierzchni.

Partnerem Głównym Wydarzenia pozostaje Tour de Pologne i Lang Team, Partnerem Technologicznym Bafang Electric, a Partnerem Strefy Testowej została firma Ekoi, która dostarczy 100 sztuk kasków i okularów dbających o bezpieczeństwo testujących i sygnowanych logo „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy.

Ze szczególną radością witamy na największych powierzchniach takie firmy jak Bosch, Shimano, Ekoi, Romet, czy Canyon, Cinelli, Colnago, Ridley, Lovelec, Tenways oraz kolejnych, kilkudziesięciu już Wystawców. Wśród firm akcesoryjnych nie zabraknie takich potentatów jak Assos, Oakley, POC, Rudy Project, czy polskich producentów jak chociażby Martombike Original. Obecne będą również destynacje rowerowe i organizatorzy rowerowych zawodów.

A gwiazdy kolarstwa? O tym wkrótce…

Do zobaczenia w kwietniu 2024

Foto: Magdalena Stępień FOTOgrafika

 
 

Share This Post

More To Explore