III edycja Psychoporanka 24h – kręcimy charytatywnie podsumowana!

PSYCHOPORANEK V 3 NR 101

27.000 km w ciągu 24 godzin przejechało 275 rowerzystów podczas kolejnej edycji naszej dobroczynnej ustawki rowerowej, pod nazwą „PSYCHOPORANEK 24h – kręcimy charytatywnie vol.3”, która odbyła się w lipcu i na słynnych podwarszawskich Gassach.

Kilku z nich pokonało ponad 300 km, najmłodszy, 12 letni uczestnik 253, a ubiegłoroczny rekord to 601 km w ciągu 24 godzin, który należy do Krolrowerow

Do Domów Dziecka i Szkoły Specjalnej trafiły kaski i akcesoria rowerowe o wartości 65.000 zł.

Z przyjemnością informujemy też, że Pani Katarzyna Glinka została ambasadorką akcji „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie”.

„Wróciłam na rower i razem z Czesław Lang i Piotr Zelt Oficjalnie będę wspierać akcję warszawskich kolarzy, którzy już po raz trzeci jeździli na rowerach przez 24 godziny, aby za przejechane kilometry zdobyć pieniądze od darczyńców i kupić za nie kaski, lampki oraz inne akcesoria dla dzieci z domów dziecka i szkoły specjalnej” – napisała na swoim Instagramie aktorka.

„Dzięki tej akcji już ponad 300 dzieci otrzymało kaski wysokiej jakości, tak ważne dla bezpieczeństwa jazdy na rowerze, hulajnodze, czy rolkach oraz inne akcesoria rowerowe i właśnie dlatego chcę być częścią tego wydarzenia.

Spotykamy się na kolejnej edycji już 15 lipca 2023 roku i mam nadzieję, że zdobędziemy jeszcze więcej kilometrów i środków, bo potrzeby są naprawdę ogromne. Miałam przyjemność odwiedzić Dom Dziecka w Pęcherach oraz symbolicznie przekazać kaski podczas uroczystej Gali – uwierzcie mi, że jest to wspaniała akcja. Zapraszam więc do udziału kolejnych Darczyńców w imieniu swoim i organizatora” – pisze dalej Katarzyna Glinka.

DARCZYŃCY Psychoporanka 24 h 2022 :

Fundacja Ukryte Marzenia Intersport Polska User.com Stena Recycling Polska

Organizator:

BikeExpo.pl Narodowy Team – Arkadiusz Walus

Partnerzy:

AirBike Tour de Pologne Czas na bezpieczny rower Fundacja Góry Przenosić DPD Polska Cycleblood Tur De Tur Mariusz Czykier / czykier.com Urząd Dzielnicy Wilanów

Foto: Andrzej Seta

Grafika: Magdalena Stępień FOTOgrafika

Share This Post

More To Explore