Godziek brothers, Przemysław Niemiec, Igor Tracz, Jaroński&Probosz…

foto-godziek-3e81174

Trzecia edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” już 6 -7 kwietnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Gwiazdy kolarstwa, Mistrzowie klasy światowej, rekordziści, znani i uwielbiani dziennikarze. Zgodnie z obietnicami nie zabraknie ich podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019”. Uchylamy pierwszego rąbka tajemnicy, ale zaznaczamy, że to nie jest koniec tegorocznych niespodzianek.

– Dawid Godziek jako pierwszy wykonał ewolucję na rowerze górskim, która od dawna była marzeniem zawodników z całego świata. Polak zrobił poczwórnego tailwhipa, a o jego wyczynie informowało nawet BBC. Jest najbardziej utytułowanym polskim zawodnikiem freestyle BMX.

– Szymon Godziek, straszy o rok brat Dawida, to najbardziej rozpoznawalny polski zawodnik MTB i jeden z najbardziej rozpoznawalnych riderów w Europie. „Szamana” kojarzą nie tylko wszyscy entuzjaści kolarstwa grawitacyjnego w Polsce, ale również fani tego sportu z całego świata.

Braci Godziek będzie można spotkać i posłuchać w stadionowej sali konferencyjnej, w sobotę 6 kwietnia o godz. 13.00. Ale to nie znaczy, że nie zabiorą na PGE Narodowy swoich dwóch nowiutkich NS BIKES i nie pokręcą trochę na płycie boiska.

– Przemysław Niemiec, zawodowy kolarz szosowy, olimpijczyk, wieloletni zawodnik drużyny UCI WorldTeams UAE Team Emirates. Pierwszy polski zwycięzca etapu Vuelta a España. Na rowerze przejechał ponad 600 tysięcy kilometrów. Wspólnie z Czesławem Langiem otworzy oficjalnie Wydarzenie w sobotni poranek oraz uświetni premierę „Wyścigu po zdrowie”. Spotkanie z fanami kolarstwa o godz. 12.00 poprowadzi spółka Jaroński&Probosz, a później nie zabraknie czasu na zdjęcia i autografy.

– Igor Tracz, 7-krotny Mistrz Świata jest miłośnikiem psów. Wspólnie z nimi zdobywa tytuły w bikejoringu i wyścigach psich zaprzęgów na śniegu. Bikejoring jest połączeniem kolarza górskiego wspomaganego przez psa zaprzęgowego, a dystanse są krótkie, sprinterskie, około 6km, Prędkości dochodzą do 50km/h. Tym razem Igor, Jego adepci i Jego psy pokażą na PGE Narodowym, jak bikejoring wygląda na żywo. Oczywiście na rowerach marki KROSS.

– Valerjan Romanovski, kolarz ekstremalny, dwukrotny rekordzista Guinnessa w jeździe non stop (48h i 12h) na rowerze MTB po trasie typu off-road, w temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza. Tym razem, podczas BIKE EXPO na Narodowym, podejmie próbę ustanowienia rekordu wielogodzinnej jazdy na rowerze w temperaturze minus 100 stopni Celsjusza. Rekord ustanowi w sobotę, w specjalnej krio komorze, a o wszystkim opowie już w niedzielę rano o godz. 10.00

– Tomasz Jaroński i Adam Probosz, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalni i niesamowicie dziennikarze i komentatorzy kolarstwa w EUROSPORCIE. Teraz będzie okazja poznać obu Panów bez pośrednictwa telewizora. Spotkanie z publicznością poprowadzą… osobiście. Albo poproszą o to Darka Baranowskiego. Tak, czy inaczej będzie to TURdeTUR na żywo.

Szczegółowy harmonogram obecności gości specjalnych wraz z godzinami poszczególnych spotkań i aktywności będzie ogłoszony z początkiem marca 2019 w zakładce PROGRAM

Share This Post

More To Explore