BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022 – komunikat organizatora

save the date
W związku z informacją o przywróceniu Szpitala Tymczasowego na PGE Narodowym pragniemy zawiadomić, że nie dopuszczamy możliwości nie zrealizowania czwartej, zaległej edycji BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022 w terminie 9-10 kwietnia 2022 roku. Jesteśmy przygotowani i zdeterminowani zorganizować Wydarzenie gdziekolwiek to będzie możliwe 🚴‍♀️🚴‍♂️
Jesteśmy przekonani, że po dwóch latach przerwy i tylu ważnych zmianach w branży impreza musi się odbyć i nie powinno na niej zabraknąć żadnej liczącej się firmy. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.
Jednocześnie głęboko wierzymy, że szpital zakończy działalność przed marcowymi meczami reprezentacji ⚽️ i będzie gotowy na rowery. Jeśli nadal będzie występować zagrożenie epidemiczne strefę expo, testów i spotkań ze sportowcami i specjalistami zlokalizujemy na zadaszonej płycie, gdzie duże przestrzenie i świeże powietrze nie sprzyjają wirusowi.
Także do zobaczenia 🚴‍♀️🙂🚴‍♂️
A oficjalny komunikat PGE Narodowy znajdziecie tutaj: działania obiektu: https://www.pgenarodowy.pl/…/12189,jak-szpital…

 

Wystawa oraz testy rowerów i akcesoriów, mistrzowie i gwiazdy kolarstwa, MTB i triathlonu oraz spotkania ze sportowcami i specjalistami, które prowadzą znani i uwielbiani dziennikarze. To wszystko tworzyło unikalną formułę dotychczasowych edycji.

“BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” to Wydarzenie podczas którego można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać sportowców profesjonalnych i amatorów, oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. Oto, jak to wygląda w praktyce:

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników zajmowała dotąd dwa piętra  stref VIP stadionu PGE Narodowego. Ponad 80-ciu Wystawców prezentowało około 150 marek z całego świata.

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. Płyta PGE Narodowego jest doskonała do bezpiecznego testowania rowerów, ponieważ dach zabezpiecza nas przed kaprysami pogody. Wymaga jednak zbudowania torów testowych MTB, SZOSA, PUMPTRACK oraz podjazdów dla rowerów e-bike. Główną zaletą rowerów elektrycznych jest łatwość pokonywania podjazdów i testujący muszą mieć możliwość sprawdzenia tej funkcji.

Pięćdziesięciu gości specjalnych! Blisko 30 spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Przez całe dwa dni, po 45 minut każde.

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2021” nie mogłoby się odbyć, bez wspaniałych partnerów i Wystawców, z których wielu jest z nami od pierwszej edycji.

PARTNEREM GŁÓWNYM jest Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele.

PARTNEREM SPORTOWYM jest DECATHLON POLSKA – właściciel 58 sklepów sportowych w Polsce, z których pierwszy w Olsztynie, otwarty w 2019 jest sklepem ekologicznym, wyposażonym w panele słoneczne, ławki solarne czy turbiny wiatrowe. Obok sklepu jest dostępne dla wszystkich mieszkańców boisko i ładowarka do aut elektrycznych.

PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM jest BAFANG POLSKA, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

Share This Post

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

More To Explore