BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022. Nareszcie!

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
Pomimo sytuacji, której się nie spodziewaliśmy nareszcie mamy możliwość zaprosić Was i zrealizować zaległą,  czwartą edycję BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022 w terminie 9-10 kwietnia 2022 roku. Jesteśmy dumni, że ponad 50 Wystawców chce Wam zaprezentować swoje produkty i spotkać się z Wami osobiście  🚴‍♀️🚴‍♂️
Niedawno ostatni pacjent opuścił Szpital Tymczasowy na PGE Narodowym, natomiast punkt rejestracji PESEL dla uchodźców znajduje się z drugiej, wschodniej strony stadionu. A my wszyscy musimy żyć i pracować, aby móc pomagać.
Jesteśmy przekonani, że po dwóch latach przerwy i tylu ważnych zmianach w branży impreza będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia PGE Narodowego.
Także do zobaczenia 🚴‍♀️🙂🚴‍♂️
 

Wystawa oraz testy rowerów i akcesoriów, mistrzowie i gwiazdy kolarstwa, MTB i triathlonu oraz spotkania ze sportowcami i specjalistami, które prowadzą znani i uwielbiani dziennikarze. To wszystko tworzyło unikalną formułę dotychczasowych edycji.

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” to Wydarzenie podczas którego można poznać rynkowe nowości, testować je i porównywać bezpośrednio w jednym miejscu i czasie, spotkać sportowców profesjonalnych i amatorów, oraz dyskutować z najlepszymi specjalistami i blogerami na nurtujące użytkowników rowerów tematy. Oto, jak to wygląda w praktyce:

Wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników zajmowała dotąd dwa piętra  stref VIP stadionu PGE Narodowego. Ponad 80-ciu Wystawców prezentowało około 150 marek z całego świata.

Testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii. PGE Narodowy oferuje nam doskonałe warunki do bezpiecznego testowania rowerów. Wymaga jednak zbudowania torów testowych MTB, SZOSA, PUMPTRACK oraz podjazdów dla rowerów e-bike. Główną zaletą rowerów elektrycznych jest łatwość pokonywania podjazdów i testujący muszą mieć możliwość sprawdzenia tej funkcji.

Trzydziestu gości specjalnych! Kilkanaście spotkań z gwiazdami i mistrzami kolarstwa oraz specjalistami. Prezentacje oraz wykłady i szkolenia. Opowieści, slajdowiska i porady. A także dyskusje na ważne tematy. Przez całe dwa dni, po 45 minut każde.

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2021” nie mogłoby się odbyć, bez wspaniałych partnerów i Wystawców, z których wielu jest z nami od pierwszej edycji.

PARTNEREM GŁÓWNYM jest Tour de Pologne oraz Lang Team, oczywiście z niesamowitym Czesławem Langiem na czele.

PARTNEREM SPORTOWYM jest DECATHLON POLSKA – właściciel 58 sklepów sportowych w Polsce, z których pierwszy w Olsztynie, otwarty w 2019 jest sklepem ekologicznym, wyposażonym w panele słoneczne, ławki solarne czy turbiny wiatrowe. Obok sklepu jest dostępne dla wszystkich mieszkańców boisko i ładowarka do aut elektrycznych.

PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM jest BAFANG POLSKA, jeden z wiodących azjatyckich producentów komponentów do e-mobilności i kompletnych e-układów napędowych, który otworzył swoją fabrykę w Polsce w roku 2019, skąd dostarcza wyposażenie dla czołowych producentów e-bike na świecie.

Share This Post

More To Explore