Flota Shimano Steps e-bike na BIKE EXPO Narodowy 2020 – BIKE EXPO

foto-shimano-6667742

Z przyjemnością informujemy o szerokim uczestnictwie marki SHIMANO – lidera branży rowerowej w IV edycji „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2020”. Nasze Wydarzenie będzie jedynym w Polsce w 2020 roku, na które przyjedzie z Holandii TIR serwisowy Shimano Road Show, ale nie zabraknie również dużej floty testowej e-bike Shimano Steps oraz stoiska Shimano w strefie EXPO. Takie zaangażowanie marki upewnia nas w przekonaniu, że obrana przez nas droga budowania Wydarzenia głównie dla klientów końcowych, z możliwością nie tylko oglądania całych najnowszych kolekcji, czy uzyskiwania wiedzy bezpośrednio od przedstawicieli i dystrybutorów często ze wsparciem lokalnych dealerów, ale również testowania produktów i spotykania najlepszych sportowców i specjalistów, jest właściwa w zmieniającym się środowisku nowoczesnej sprzedaży.

„Zachodzące na świecie zmiany kulturowe, zwłaszcza w zakresie szybkości przekazu informacji, mocno zmieniły relacje pomiędzy producentem a ostatecznym użytkownikiem. Doszliśmy do poziomu, na którym technologia umożliwia szybkie komunikowanie nowych produktów, co przy różnorodności oferty kształtuje potrzebę testowania ich przez konsumenta. Bezpośrednie relacje pomiędzy producentem a użytkownikiem wpłyną znacząco na funkcjonalność komponentów i rowerów XXI wieku.

„BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” na stadionie PGE Narodowym doskonale się wpisuje w ten proces, jak i naszą strategię umożliwienia ostatecznemu użytkownikowi łatwego dostępu do testowania nowych produktów Shimano. Elektronika i rowery elektryczne to najsilniejsze trendy w branży, dlatego na najbliższej edycji Bike Expo z przyjemnością zaprezentujemy grupy komponentów Shimano STEPS, przeznaczone do rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko i do strefy testowej SHIMANO podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” w dniach 4-5 kwietnia 2020 roku” – Darek Borowiak – Marketing & QC Manager SHIMANO POLSKA SP. Z O.O.

Share This Post

More To Explore