BIKE EXPO Bielsko-Biała

BIKE_EXPO_ BIELSKO_MTB_layout

Już wkrótce odbędzie się pierwsza edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” w Bielsku-Białej. Wydarzenie będzie miało przede wszystkim charakter rowerowych testów, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów.

Pomimo szalonego dla branży roku, takie marki, jak Bafang Electric, Focus, Jobo Bike, Specialized, czy Trek pojawią się pod Szyndzielnią z pełnymi flotami testowymi modeli 2021.  Nie zabraknie również dystrybutorów markowych akcesoriów, którzy, co prawda na ostatnią chwilę, ale z każdym dniem dołączają do grona Wystawców. Zapowiada się więc wspaniała impreza, która odbędzie się w naturalnych warunkach i na doskonałych trasach MTB i DH Szyndzielni oraz beskidzkich szos. Pawilony wystawiennicze, spotkania ze sportowcami i specjalistami oraz miasteczko testowe zlokalizowane będzie tuż obok hotelu Dębowiec. Miejscu znanym chociażby z mety tegorocznego Tour de Pologne.

24-go września „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Organizator – Arkadiusz Walus, jest przekonany, że ta nowa formuła, sprawdzona już przy organizacji „SNOW EXPO na śniegu”, przyjmie się znakomicie w Beskidach. Będzie też okazją do rowerowych rozmów, w niespotykanych dotąd warunkach testowania nowej oferty producentów oraz wyjątkowych okoliczności przyrody.

Jednocześnie „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”  informuje, że przesunięta przez pandemię, czwarta edycja odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2021 r., oczywiście na PGE Narodowym w Warszawie. Umowy z Partnerami oraz prawie wszystkimi, spośród 80 Wystawców zostały już aneksowane na nowy termin. Okazało się, że w obliczu siły wyższej branża rowerowa jest wyrozumiała i wspiera wysiłki Organizatora, który pomimo olbrzymiej straty finansowej nie rezygnuje z kontynuacji wspaniale rozwijającego się od trzech lat projektu.

Odwiedzający, którzy zakupili bilety na przesuniętą edycję w Warszawie otrzymają w zamian możliwość udziału w obu imprezach, bez żadnej dopłaty lub mogą zwrócić się o zwrot dokonanych wpłat.

Share This Post

More To Explore