Kolejny „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie” za nami

foto Kasia i Zelu 2

III edycja Psychoporanka 24h podsumowana.

27.000 km w ciągu 24 godzin przejechało 275 rowerzystów podczas kolejnej edycji naszej dobroczynnej ustawki rowerowej, pod nazwą „PSYCHOPORANEK 24h kręcimy charytatywnie vol.2”, która odbyła się w lipcu i na słynnych podwarszawskich Gassach. Kilku z nich pokonało ponad 300 km, najmłodszy, 12 letni uczestnik 253, a ubiegłoroczny rekord to 601 km w ciągu 24 godzin, który należy do Króla Rowerów! Do Domów Dziecka i Szkoły Specjalnej trafiły kaski i akcesoria rowerowe o wartości 65.000 zł.

Z przyjemnością informujemy też, że Pani Katarzyna Glinka została ambasadorką akcji „Psychoporanek 24h – kręcimy charytatywnie”.

„Wróciłam na rower i razem z Czesławem Langiem i Piotrem Zeltem będę wspierać akcję warszawskich kolarzy, którzy już po raz trzeci jeździli na rowerach przez 24 godziny, aby za przejechane kilometry zdobyć pieniądze od darczyńców i kupić za nie kaski, lampki oraz inne akcesoria dla dzieci z domów dziecka i szkoły specjalnej” – napisała na swoim Instagramie aktorka.

„Dzięki tej akcji już ponad 300 dzieci otrzymało kaski wysokiej jakości, tak ważne dla bezpieczeństwa jazdy na rowerze, hulajnodze, czy rolkach oraz inne akcesoria rowerowe i właśnie dlatego chcę być częścią tego wydarzenia.

„Spotykamy się na kolejnej edycji już 15 lipca 2023 roku i mam nadzieję, że zdobędziemy jeszcze więcej kilometrów i środków, bo potrzeby są naprawdę ogromne. Miałam przyjemność odwiedzić Dom Dziecka w Pęcherach oraz symbolicznie przekazać kaski podczas uroczystej Gali – uwierzcie mi, że jest to wspaniała akcja. Zapraszam więc do udziału kolejnych Darczyńców w imieniu swoim i organizatora” – pisze dalej Katarzyna Glinka.

 

DARCZYŃCY:

Fundacja Ukryte Marzenia, Intersport Polska, User.com, Stena Polska

Organizator:

BikeExpo.pl Narodowy Team

Arkadiusz Walus

Link do instagrama: https://www.instagram.com/reel/CksrMs0jEJp/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Partnerzy:

AirBike, Lang Team, Czas na bezpieczny rower, Fundacja Góry Przenosić, DPD Polska, Tobiasz Jankowski CYCLEBLOD, Tur De Tur, Czykier.com, Urząd Dzielnicy Wilanów

 

O

Share This Post

More To Explore